.. But I Love You .. (1.)

9. dubna 2012 v 21:28 | Riu~ |  Jednorázovky
No.. První... KPop? ... Teda.. Nic moc.. Já vím :/ ... Bude to na pokračování, ale lepší rubriku jsem nenašla, pokusím se vejít do 3 pokračování... Nějak neumím zkracovat :D.. Mě osobně to přijde malinko... Divné a o ničem, ale... všechno jsem poztrácela, tak mi zbylo jen toto... možná je to malinko delší? :D .. No snad se najde někdo komu by se to líbilo :).. (Doufám že tam nemám moc chyb!!!!) ... Příjemné čtení :)

Byl krásný, slunečný, letní den. Slunce pálilo tak, že všichni tvrdli doma, přitom stejně nikdo neměl nic na práci. Taemin vyhlížel z okna, Onew si četl jakousi kuchařku, Key s Jonghyunem hráli videohry a Minho si četl noviny. Bylo ticho (vyjímkou křičícího Keye pokaždý když zabil víc zombie než Jonghyun, který byl naprosto v klidu).
"Do prdele, to je nuda..." řekl najednou Onew. Všichni se na něj podívali, kromě Taemina. "Mohli bychom se projít ven..." dodal. "Mě to nepřijde jako špatný nápad," řekl Minho, vstal a šel k Taeminovi, který stále zíral z okna. "Co ty na to, Minnie?" zeptal se Onew, při čemž mu spadla kniha. Nechtělo se mu ji sbírat, tak ji nechal na místě,na které dopadla. "Dobře," usmál se Taemin, "ale jen když mi koupíte zmrzlinu." Minho se začal smát, poplácal ho po rameni a vykročil s ním směrem ke dveřím. "Vy s námi nejdete?" zadíval se Onew na sedícího Keye a Jonghyuna u televize. "Nene" vykřikli jednohlasně. Onew tedy jen pokrčil rameny a odešel. Kluci tak mohli dál nepřerušeně hrát.

"Už mě to nebaví," pronesl z ničeho nic znuděně Key. Jonghyun se usmál, bylo to právě ve chvíli kdy se mu začalo dařit. Šťouchl Keye do ramene. "Nedáš si zmrzku? Myslím že v mrazáku nějaká je.." dodal pořád s úsměvem na tváři. Key souhlasně přikývl. Vydal se do kuchyně za Jonghyunem. V mrazáku skutečně zmrzlina byla. Respektive zmrzlinové kornouty. Pomalu je oba rozbalovali, přitom si povídali o blbostech, smáli se, když najednou Jonghyunovi jakýmsi způsobem ukápla kapka zmrzliny na tričko. Zrudnul. "Hahahaha," začal se smát Key, "ukaž, pomůžu ti". Odtrhl papírový ubrousek vysící nad myčkou na nádobí. Jednou rukou zatáhl Jonghyuna za triko, druhou, tou s ubrouskem, začal utírat. Z ničeho nic ale zastavil.
"Co se děje?" zeptal se nechápavě Jonghyun.
"N-nic..." dostal ze sebe Key. Zvedl hlavu a váhavě se podíval Jonghyunovi do očí. Všiml si, jak rudne. Chvilku se na sebe tak dívali... Pak ho něžně políbil. Jonghyun chvíli váhal, pak Keye od sebe odtrhl. "Co to děláš??" díval se na něj nevěřícně. "Promiň...j-já.. nevím c-co to do mě vjelo..." začal koktat Key, "promiň... omlouvám se" pokračoval, tentokrát však se slzami v očích. Jonghyun si ho zase přitáhl víc k sobě. Rukou mu utřel stékající slzu. Cítil, jak se Key celý chvěje. Setřel mu i tu následující, Key už jen tiše fňukal. Cítil se provinile, bál se, že se Jonghyun zlobí, nebo že se mu znechutil nebo tak něco. Jonghyun ho ale jen chvíli držel. "Co je to tentokrát?" zeptal se poněkud bratrským tónem. "Já... nechtěl jsem tě naštvat nebo... nechci aby sis myslel... aby... ses mě pak bál nebo... nebo tak..." Dostal ze sebe Key, při tom asi milionkrát polknul. Byl rudý jak rajče. Jonghyun se začal smát, objal ho. Při objímání Keyovi pomalu vjížděl rukou pod tričko. Keyův dech nachvíli zastavil, pak opět začal, ale hodně rychle a tiše. Dost si užíval jeho doteky. A to ještě netušil co přijde. Polibek od Jonghyuna... Dlouhý, něžný, a přitom tak vášnivý. Key zavřel oči. Cítil se jak v sedmém nebi. Chvíli tam tak stáli, jazykem prozkoumávající ústa toho druhého, když Key zkusil zakročit dál. Sáhl Jonghyunovi do kalhot. Ten se nijak nebránil. Ale pak se s Keyem otočil a pomalu ho položil na kuchyňskou linku. Sundal mu tričko a později i kalhoty. On sám s trikem pomoc nepotřeboval, kalhoty ale nechal na svém místě. Key přerušil, ač nechtíc, jejich vášnivé líbání. "Počkej.. co když někdo přijde??" začal mít obavy. Jonghyun se jen usmál. "Neboj.. nepřijde... Jsou pryč teprve něco přez hodinu... V tomhle počasí je Taemin protáhne všude možně, takže ještě tak dvě hodiny pryč budou". Key se na něj roztomile podíval a vlepil mu pusu, přitom mu pomalu rozepínal kalhoty. Trochu mu je stáhl, v pozici kdy ležel na kuchyňské lince moc nezmohl. Jonghyun nachvíli opustil Keyovi ústa. Polibky sjel na krk, pak na hruď, odtamtud na bříško a pomalu níž. Opatrně ho kousl do jeho penisu. Key vzdychal čím dál hlasitěji. Nedalo se popřít že to Jonghyuna nesmírně vzrušovalo. Začal Keye pomalu dělat. Jednou rukou si pomáhal, druhou ho hladil po hrudi. Keyův dech se zrychloval a zrychloval. Začal sebou pomalu pohybovat. Ani to netrvalo dlouho co Jonghyunovi vystříkla do pusy bílá tekutina. Keyův dech se vracel do normálu. Pomalu si sednul a objal Jonghyuna. Ten se jen usmíval. Po chvíli se začal oblíkat. "Moment..." začal mluvit Key, "ale...co.." přestala se mu líbit situace.
"To je v pohodě" usmál se Jonghyun, "nic takovýho po tobě nechci". Key se na něj nechápavě podíval. Stejně mu to bylo v koutku duše líto. Nakonec si tím ale nechtěl kazit něco tak kouzelnýho jako je čas s Jonghyunem. "Co říkáš, nezahrajeme si zase nějakou hru?" vytrhl ho z přemýšlení Jjong s úsměvem na tváři. "Dobře!" vykřikl Key jako malé, natěšené dítě. A tak zase skončili u hraní...

Skutečně uběhlo pár hodin kdy se zbytek SHINee vrátili domů. Taemin, vykřikující cosi korejsky, ještě v botech hned po otevření dveří vběhl dovnitř a láskyplně objal Keye. "Chyběl jsi miiiiiiiiiii!", byl dost hlasitý, svalil Keye na zem, stále ho objímal. Ostatní se jen smáli. "Doprdele! On pil?!" byl Key trochu nervní. Zároveň ale šokovaný, však opilý Taemin? Ale prosím vás.. "Jen malinko.." usmíval se Minho. Popošel k nim a pomohl Taeminovi vstát. "Odvedu ho do jeho pok-" "Ne.. To je dobré, zařídím to" nenechal ho to dopovědět Onew. Minho pokrčil rameny a svěřil Minnieho do jeho rukou. Když Onew s Minniem odešli, otočil se k stále ležícímu Keyovi a opodál sedícímu Jonghyunovi, "tak.. co jste tu celej den dělali? Neříkejte mi že jste hráli ty stupidní videohry.." "Jo, hráli jsme". Key se ani nestačil nadechnout jak rychle Jjong odpověděl za něj. Podíval se na něj jakoby se ptal Proč?. Odpovědi se mu nedostalo. Jjong se na něj ani neopodíval. "Dobře... tak... jedli jste, nebo mám něco udělat?" Zeptal se opět Minho. Jjong se na něj usmál. "Odkdy vaříš, he?" "Půjčím si Onewovu kuchařku, něco snad zvládnu.... Hm, asi bych je měl jít zkontrolovat... Pomáhá Taeminovi do postele nějak dlouho..." Jjong se začal smát, Minho chápal proč, jen Key byl duchem nepřítomen. Když Minho odešel, vzpamatoval se. "Pro-" chtěl se zeptat, Jjong ale byl u něj a rty se tiskl na ty jeho. "Prostě jim nic neříkej, ano?" Odtáhl se. Key se tvářil trochu dětinsky, na něj až nezvykle moc, ale s polknutím přikývl. Objal ho. Mezitím se vrátil Minho. "To by ste nevěřili!.. Taemin ho donutil číst mu pohádku.. že prej bez ní neusne!.. Tak tam Onew sedí u jeho postele a čte mu Karkulku... Kdyby ste viděli jak se u toho tváří!!" ani si nevšiml že ti dva jsou u sebe, blíž než normálně, jen se sarkasticky smál. Když jeho smích ustal, chvíli bylo ticho. Nikdo už nevěděl co říct. Radši vzal Onewovu kuchařku, která ležela na stejném místě na které spadla a odkráčel do kuchyně. "No, taky bychom něco měli dělat! Vstávej!" podal Keyovi ruku Jjong. Tvářil se tak jako vždycky předtím. Jako člen SHINee. Jako jeho kolega. Jako jeho kamarád. Key byl zmatenej. Copak to pro něj nic neznamenalo...? Nakonec ale vstal, bez jeho pomoci, a bez jediného slova s ním šel do kuchyně za Minhem, který se tam už rozčiloval že nerozumí tomu kdy kde co a jak. Chvíli na to přišel i Onew. "Ani slovo...." řekl uraženě a sedl si k jídelnímu stolu. Minho i Jjong jen zadržovali smích. Celkem se jim to dařilo, i když ho chtěli malinko poškádlit. Ne moc, nakonec, je to jejich leader.

Po hodině nervů i tu večeři zvládli. Všichni čtyři si sedli ke stolu. Popřáli si dobrou chuť a... Přišel Taemin. Začali na něj zírat.
"Netuší někdo... jak se mu to povedlo?" Zeptal se Onew.
"Um.." dělal že přemýšlí Jjong.
"Eh..." pokračoval Minho.
"Uh??" přidal se Key.
Taemin si sedl hned vedle Jjonga. Hlavou to vlepil přímo o jídelní stůl, který se tím pádem zatřásl, a tím spadla jedna sklenice s vodou. Ta nejblíž jemu. Což znamená Jonghyunova. A přímo na jeho už tak dost uplé bílé triko.
"Sakra!" rychle vstal. Onew s Minhem se začali smát. Taemin stále ležel na stole a Key ho s údivem sledoval. Tak tohle vypadá řádně sexy... Jjong zvedl koutek rtu. "Jdu si pro jiné tričko..." Než odešel od stolu poplácal Taemina po hlavě. Ten jen zavrčel.
"Musím na záchod.." dodal Key, zvedl se a šel. Ačkoli když byl mimo dosach jejich očí, zamířil si to za Jjongem. Otevřel dveře od jeho pokoje, bez váhání vstoupil.
"He?" otočil hlavou Jjong, který... Zrovna žádné triko na sobě neměl.
Key zavřel dveře a opřel se o ně. Trochu klesl v kolenou a hlavou se zadíval do země.
"Co je..?" zeptal se Jjong když na sebe natahoval jiné tričko. Key jen vzdychl. Bez odpovědi se narovnal a šel k němu. Pověsil se na něj a objal ho... Jen ho tak se zavřenýma očima držel, mlčel.
"Pro tebe.. to vážně nic neznamenalo?" zeptal se náhle, oči stále zavřené.
"Kdy jsem řekl že to pro mě nic neznamenalo?"
"Moc se nechováš jako by o něco šlo..."
"Prostě o tom nemusí vědět.... To je vše."
"Ale proč ne?!" Odtrhl se od něj Key. "Co je na tom špatnýho? Nebo.. to fakt bylo jen tak?!"
"Prosímtě, uklidni se... He, he, měli bychom se vrátit za nimi..."
Na to Key už neodpověděl. Opět se zadíval do země. Do očí se mu draly slzy, ale plakat nechtěl. Raději vyběhl z pokoje. Jjong pořád stál na místě, tvářil se celkem normálně. Ve skutečnosti neměl sám ze sebe moc radost. Vzdychl a pomalu se vracel do kuchyně.

"Co ti trvalo tak dlouho? Převlíknout triko zvládneš během chvíle! U Keye to pochopím, koneckonců návštěva oné místnosti může chvíli zabrat... Um, ale přijde ještě sem?" zvedl obočí leader. Z Jonghyunova výrazu mu bylo jasné že se asi potkali a mluvili spolu... a asi ne o ničem hezkém. Když Jjong neodpovídal, nechal ho být a dál se věnoval smaženému kuřeti, které Minho připravil speciálně pro něj. Jjong zaujal své místo, vedle Taemina, kterému bylo konečně vidět do obličeje, naproti Minhovi, který měl plnou pusu nudlí, no o Onewovi se nemusíme zmiňovat. Bez jediného slova se pustil do jídla.
"Omlouvám se, už... jsem tu..." vešel do místnosti Key. Všechny přejel pohledem, kromě Jjonga. Minho, stále s plnou pusou nudlí, na něj otočil hlavu a s blaženým výrazem zvedl palec, kterým mu chtěl naznačit jak fajn to je. Key se usmíval. Falešně. Ale to naštěstí pro něj nikdo nepoznal...
 


Komentáře

1 kurosaki_orihime kurosaki_orihime | Web | 12. dubna 2012 v 15:26 | Reagovat

no pani, mne sa to fakt moc pacilo, rozhodne pokracuj, mas talent :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama